31 PDH Parasol

31 Pabianicka Drużyna Harcerska im.bat. "PARASOL"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-03-01 23:13:42

Przemek

Whats your problem?!

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 22
Punktów :   

Na początek :)

Ja zacznę:)

Kowboj się ożenił, posadził swoją żonę na konia (takiego z kopytami;p) i jadą sobie do domku. Nagle koń się podhaczył, kowboj powiedział tylko "Raz!". Jadą dalej i znów koń się podhaczył, kowboj na to "Dwa!". Znów jadą i koń trzeci raz się podhaczył, kowboj mówi "Trzy!". Zsiada z konia wyciąga rewolwer i zabija zwierze. Żona na to z krzykiem:
-Jak mogłeś zabić tak piękne zwierze! Jesteś okropny! Jak mogłeś!?
Kowboj na to:
-Raz...

W samolocie lecą amerykanin, francuz, niemiec, włoch i jakiś murzyn. Wchodzi stewardessa i mówi, że są kłopoty, bo samolot jest przeciążony i żeby przeżyć ktoś musi wyskoczyć. No to amerykanin wstaje, łapie odrazu za czarnego i juz chce go wywalać, na co reszta.
-No co Ty rasista!? Tak nie wolno! Rasizm jest zły!
Amerykanin na to:
-No dobra. W takim razie zrobimy tak. Ja zadam każdemy pytanie i kto nie odpowie wylatuje za drzwi.
-OK! - rzekli wszyscy.
Pyta się francuza:
-Kto pierwszy użył broni jądrowej?
-No amerykanie.
-Dobrze.
Pyta Włocha:
-Gdzie pierwszy raz ją zrzucili?
-No na Hiroszime.
-Dobrze.
-Pyta niemca:
-Ile ludzi zginęło?
-No ze 120 tys.
-Dobrze.
I do murzyna:
-Nazwiska wymieniaj...

Jak kiepskie to sorry, ale mnie się podobają;p

Pozdrawiam


Prób nie ma. Zrób to, albo nie rób tego wcale. - Yoda
Nigdy nie wiadomo co nowy dzień przyniesie - Aragorn, syn Arathorna, wnuk Valandila, prawnuk Isildura, spadkobierca Elendila.
Nie mamy wpływu na czas, w którym się znaleźliśmy, My tylko decydujemy, jak wykorzystać dany nam czas - Gandalf Szary później zwany Białym

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbmaxfuture.pun.pl www.dualcoma.pun.pl www.nffarmeramy.pun.pl www.devil-may-cry.pun.pl www.kpsa.pun.pl